حمل اثاثیه در مسافت های طولانی

دوشنبه 13 شهریور 1396 ساعت 12:37

جابه جایی در مسافت های طولانی

با انجام دادن این سه توصیه شما مطمئن باشید که جابه جایی در مسافت های طولانی به آسانی انجام می شود. اگر چه زمان جا به جایی در مسافت های طولانی می تواند هیجان انگیز باشد ، ولی اسباب کشی در مسافت های طولانی مانند شهر به شهر می تواند از اسبابکشی در مسافت های کوتاه دلهره آورتر باشد این سه توصیه ساده زیر به شما این اطمینان را می دهد که اسباب کشی در مسافت های طولانی می تواند بهآسانی و راحتی انجام شود. 

برنامه ریزی کنید :

یک نقشه ی کامل از مسافت جا به جایی تهیه کنید تا برای هر چیزی در زمان اسباب کشی برنامه ریزی داشته باشید مقصد را از لحاظ  فضا هوا و سبک زندگی مورد بررسی قرار دهید.

آیا در خانه ی جدید زیر زمین و یا گاراژ در اختیار دارید؟

شما باید مطمئن شوید که چه وسایلی  را می توانید با خود ببرید و چه وسایلی نه؟

دقیق برنامه ریزی کنید. دو ماه ,  یک ماه  و یک هفته مانده به این اسباب کشی بزرگ باید چه کار هایی انجام دهید ؟

 برای انجام هر کاری در ذهن خود برنامه داشته باشید. همه ی کار ها را خودتان به تنهایی انجام ندهید.  

لازم است که برای انجام این اسباب کشی بزرگ از دیگران کمک بگیرید. اگر خانواده و دوستانتان درنزدیک شما هستند از آنها بخواهید که برای بسته بندی وسایل به شما کمک کنند. در ازای این کار به آنها قول پیتزا و نوشیدنی خنک بدهید.

اگر با شرکت های باربری (اتوبار) قرار داد ببندید دیگر استرس بسته بندی و کمبود وقت را نخواهد داشت.

بسته بندی اساسی :

بعد از برنامه ریزی برای کارها لازم است که بسته بندی را شروع کنید. اینکه بسته بندی، پر کردن جعبه ها از وسایل سریعتر از حد ممکن می تواند گمراه کننده باشد این کار مطمئنا منجر به سردرگمی شود به علاوه بسته بندی اصولی زمان وتلاش زیادی را میطلبد.

- قبل از بسته بندی وسایل اضافی را جدا کنید . دلیلی ندارد که شما همه ی وسایل اضافی را با خود به خانه ی جدید ببرید. الان بهترین زمان است که ارزش وسایل ضروری را بدانید.

- از برچسب های رنگی استفاده کنید. بر روی جعبه های که برای مکان های مشابه هستند از یک رنگ برچسب استفاده کنید سپس یک لیستی تهیه  کنید که نشان بدهد هر برچسب رنگی متعلق به کجاست بدین ترتیب همه می توانند به شما در قرار دادن جعبه ها در جای خود کمک کنند.

- برای جلوگیری از شکستگی و خراب شدن وسایل سعی کنید که همه آن را بسته بندی کنید. بسته بندی ظروف شکستنی  با بسته بندی کفش ها مسلما متفاوت است پس بهتر است که به آن بیشترتوجه کنید.

- راه حل اصولی پیدا کنید. ما به شما توصیه می کنیم تا از شرکت های باربری (اتوبار) کمک بگیرید.

تحقیق در مورد شرکت های باربری (اتوبار) :

همه شرکت های باربری  مثل هم نیستند پس مطمئنا همه ی آنها نمی توانند انتظارات شما را برآورده کنند بنابراین بسیار مهم است که قبل از انتخاب باربری درمورد آن شرکت تحقیقات کاملی انجام بدهید. به خصوص  برای مسافت های بسیار طولانی بهتر است که یک شرکت متخصص و کار بلد  را انتخاب کنید .

به چند نکته ی زیر توجه کنید.

- تلفن را بردارید، با شرکت های باربری  (اتوبار)منطقه ی خود  تماس گرفته و با آن ها صحبت کنید. تحقیق کنید که چند سال سابقه ی کار و چه مزایا و پشتیبانی دارند.

- قیمت پیشنهادی و جزئیات آن را از شرکت بخواهید؟ چه چیز هایی شامل قرارداد می شود؟

نرخ فصلی هزینه های مسافت بیهوده یا محدودیت های وزن ؟

قبل از امضای قرارداد مطمئن شوید که برای چه چیزی هایی هزینه پرداخت می کنید تا بعد از اتمام اسباب کشی سوپرایز نشوید. بیشتر شرکت های باربری در مسافت های طولانی قیمت پیشنهادی خود را بر طبق وزن اثاثیه اعلام می کنند. به محض اینکه کامیون اثاثیه را بارگیری کند قیمت نهایی براساس وزن اثاثیه خواهد بود.

شرکت های اتوبار

قدیمی را در نظر نگیرید.

شرکت های اتوبارمدرن و پیشرفته آپشن ها و پشتیبانی بیشتری دارند و این اطمینان می دهد که شما می توانید با خیال راحت اثاثیه خود را سالم تحویل بگیرید هم چنین آنها قیمت خود را بر اساس تعداد جعبه هایی که در اسباب کشی استفاده شده است اعلام می کنند .

حتی اگر اینترنتی شرکت باربری  مورد نظر را انتخاب کرده و رزرو کنید مطمئنا از تخفیف ویژه ای برخوردار خواهید شد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.